Eficienţă terapeutică dovedită,
de generaţii
Căutare
 
 
  • English
  • GR în lume:
Printează
Fasconal comprimate 
Numele produsului : FASCONAL comprimate 
Substanţă activă :   acid acetilsalicilic 200 mg, paracetamol 200 mg, fosfat de codeină hemihidrat 10 mg, cafeină anhidră 25 mg 
Ambalaj :   2 blistere x 10 comprimate 
Cod ATC : N02BA51 
Prospect:


RCP: